Babski Kabaret Old Spice Girl na Dzień Kobiet

w dniu

10 marca 2018 r. o godz. 17.00 zapraszamy do sali widowiskowej MDK na występ kabaretowy. Wystąpi Babski Kabaret Old Spice Girls, który tworzą jedne z najwspanialszych artystek polskiej sceny: Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska oraz Emilia Krakowska.
Bilety w cenie 30 zł (panie) oraz 35 zł (panowie) do nabycia w kasie MDK (tymczasowo sala nr 19 na parterze).

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.