Dwie połówki pomarańczy. Spektakl

12 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do sali widowiskowej MDK na spektakl komediowy pt „Dwie połówki pomarańczy”.
Bilety w cenie 70 zł (parter) oraz 65 zł (balkon) do nabycia w kasie biletowej MDK oraz na stronie http://www.impulsiveart.kupbilecik.pl

Dwie połówki pomarańczy
Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna  dla dorosłych!

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana, żeby zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
To nie jest grzeczne przedstawienie !!!
W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać
się o miłości tej swojej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.
Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych !!!

Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.dwiepolowkipomaranczy.pl

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś wątpliwości – zachęcamy do obejrzenia filmów na YOUTUBE na kanale Impulsive Art!
„Dwie połówki pomarańczy oczami widzów”

„HIT! Dwie połówki pomarańczy – jak aktorzy zapraszają na spektakl?”
https://www.youtube.com/watch?v=gbxgtAES9nk

W spektaklu grają znani i lubiani aktorzy, w Łaziskach wystąpią: Jarosław Boberek, Ula Dębska, Olga Borys, Ewa Złotowska oraz Cynthia Kuźniak.

Jarosław Boberek – najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu – użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi.

Ula Dębska – najbardziej znana z głównej roli w serialu “Pierwsza miłość” – Sabiny Weksler oraz z roli Katarzyny Wojciechowskiej w serialu “Plebania”; w 2016 roku tańcząc w parze z Wojciechem Jeschke zajęła 6 miejsce w “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Olga Borys – najbardziej znana z roli Zuzi Śnieżanki z serialu “Lokatorzy”. W 2007 roku zwyciężyła w “Gwiazdy tańczą na lodzie”. W 2016 roku zajęła 7 miejsce w “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Ewa Złotowska – najbardziej znana z dubbingu, gdzie użyczała głosu m.in. “Pszczółce Mai”, a także ze spektakli “Klimaterium …i już” oraz “Klimaterieum 2, czyli menopauzy szał”