Fizyczne Fascynacje. Warsztaty w Muzeum Energetyki

Fizyczne Fascynacje – warsztaty elektroniczne.
14 października 2017 roku.

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza na stały cykl „Fizyczne Fascynacje”, w którym tym razem zapraszamy na warsztaty elektroniczne.
„Zostań elektrykiem – poznaj tajniki elektroniki” to rodzaj warsztatów z elektroniki przeznaczony dla wszystkich (bez ograniczeń wiekowych). Celem będzie poznanie od podstaw najprostszych urządzeń elektronicznych, zapoznanie z schematami prostych obwodów elektronicznych, poznanie podstawowych elementów w zakresie budowy, działania, pomiarów i sprawdzania elementów, zapoznanie z montażem układów, praktyką w zakresie lutowania oraz uruchamiania układów.
Tworzenie układu dostosowane będzie do wieku uczestnika warsztatów, a układy zlutowane w muzeum będzie można zabrać ze sobą.

Warsztaty będą odbywać się w dwóch turach: od godz. 10:30 – 12:00 oraz od 12:30 – 14:00.
Można wcześniej rezerwować miejsca oraz dokonać przedpłaty na konto bankowe
(55 1050 1399 1000 0090 3007 9652),
ponieważ ilość osób w warsztatach jest ograniczona.

Koszt udziału w warsztatach wynosi: 35 zł od osoby
PROMOCJA! Dziecko + opiekun: 55 zł

W dniu wydarzenia możliwe jest także zwiedzanie od 10.00 do 14.00.

Dla uczestników warsztatów (!) zwiedzanie muzeum w tym dniu z przewodnikiem za darmo.