Lato z MDK 2023

Oferta skierowana jest do dzieci od 6 roku życia.
Warunkiem odbycia się wycieczek jest zebranie się minimum 35 dzieci.
Uwaga! Przy zapisie jest wymagana wpłata.

Zapisy od 9 czerwca!

Środa, 2 sierpnia

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Wycieczka do Parku Rozrywki ZATORLAND

Zatorland to wyjątkowe miejsce na mapie parków rozrywki w Polsce, w którym nauka staje się wspaniałą zabawą! To rozrywka na najwyższym poziomie dla dzieci w różnych wieku, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych atrakcji. Centrum rozrywki mieści się w Lunaparku. Gromadzi on kilkadziesiąt atrakcji, w tym: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, karuzele Twist’n’Swing, Słoniki, Merry-Go-Round, karuzelę łańcuchową Clown oraz szaloną łódkę Crazy Raft. Wśród atrakcji również seans w kinie 5D.

Wyjazd o godz. 8.30.
Odpłatność – 110 zł. Cena obejmuje: wstęp do parku, usługę przewodnika w parku, transport, ubezpieczenie, opiekę instruktorów oraz obiad.

Środa, 16 sierpnia

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Wyjazd do Parku Wola w Krakowie

W Parku Wola dzieci odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które możesz rozwijać podczas zabawy. Wśród atrakcji znajdują się m.in.: ścianka wspinaczkowa (z asekuracją), quady elektryczne, zjeżdżalnia oponowa, 2 trampoliny, park linowy w siatkach, park linowy bezasekuracyjny, strzelanie z łuku (łuki przeznaczone dla dzieci), eurobangee.
Będą też specjalne atrakcje dla lubiących mocne wrażenia i dreszczyk rywalizacji.

Wyjazd o godz. 9.00.
Odpłatność – 110 zł. Cena obejmuje: wstęp do parku, transport, ubezpieczenie, opiekę instruktorów oraz posiłek (pizza).

Środa, 23 sierpnia

Wyjazd do Parku Trampolin GOjump i GOair w Krakowie

W parku trampolin GOjump oraz strefie GOair każdy, niezależnie od wieku, może poczuć dziecięcą radochę! Zabawa i sportowa aktywność w jednym. GOjump to ponad 20 atrakcji, które zapewnią niebanalnie spędzony czas: eliminator, wieża do skoków, ogromne zjeżdżalnie, przeszkody rodem z programu Wipe Out.

Wyjazd o godz. 8.30.
Odpłatność – 115 zł. Cena Obejmuje: wstęp do parku GOjump, skarpetki, transport, ubezpieczenie, posiłek (pizza) oraz opiekę instruktorów.

***

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK od 9 czerwca, pokój 17. Tel. 32 224 10 33.
Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! Jeśli dziecko uczestniczące w wyjazdach podczas wakacji będzie odbierane przez osobę nie będącą jego rodzicem, prosimy, żeby osoba ta miała przy sobie upoważnienie podpisane przez rodzica.

Dokumenty do pobrania

Uwaga! Należy wypełnić „Kartę informacyjną dziecka” (zawierającą również „Zgodę na przetwarzanie danych o zdrowiu dziecka” oraz potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem wycieczek MDK).
Dodatkowo na wyjazd do GOjump należy wypełnić „Zgodę Rodzica MEGA PARK”.
Dokumenty prosimy dostarczyć do MDK.

Wszystkie dokumenty są dostępne w formie papierowej w naszym domu kultury.