Namibia – pustynia, ocean i steki. Wystawa Fotografii

„Namibia – pustynia, ocean i steki” to tytuł wystawy autorstwa Joanny i Tomasza Kasiaków.
Jest ona ukoronowaniem tysięcy kilometrów przejechanych po afrykańskich bezdrożach, 3 tygodni wśród piachu i pyłu oraz wielu godzin spędzonych wśród Namibijczyków. Z zebranego materiału fotograficznego, liczącego ponad 6 tysięcy zdjęć, autorzy wybrali kilkadziesiąt ujęć pokazujących wspaniałych ludzi z plemion Himba i San, nieskażone cywilizacją krajobrazy oraz dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Wernisaż wystawy, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych spotkaniem z autorami zdjęć i surowym pięknem Afryki, odbędzie się w dniu 11 maja 2018 w sali wystawowej MDK w Łaziskach Górnych o godzinie 18.00.