Świąteczna gra terenowa

14 grudnia – CO ZA PIERNIK Z TEJ CHOINKI to kolejna po „Kartoflisku” gra terenowa dla mieszkańców Łazisk Górnych. Tym razem w świątecznym klimacie. Podczas gry, uczestnicy dobrani w drużyny będą mieć do pokonania około 3 km trasę, gdzie tutaj START (godzina 10.30) jest zagadką, zaś META to Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych. Na mecie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, kuzynami jak i sąsiadami będą wspólnie stroić choinki, które na ten zimowy czas staną przed MDK i będą ozdobą oraz symbolem integracji łaziszczan.

Wszystkich pozostałych mieszkańców, którzy nie przepadają za zimowymi spacerami zapraszamy do wspólnego strojenia choinek ozdobami przygotowanymi przez MDK jak i swoimi bombkami szklanymi, pierniczkowymi, lub własnego autorstwa ozdobami.

W holu MDK unosić się będzie zapach ciast, herbaty z pomarańczą i goździkami, moczki oraz wszystkiego tego, co w tym okresie najsmaczniejsze!

W sali MDK (obowiązują wcześniejsze zapisy) odbędą się warsztaty dla dzieci od 6 lat tworzenia stroików świątecznych oraz wspólne zdobienie pierniczków.

Powstanie również ŚWIĄTECZNY ŁAŃCUCH ŻYCZLIWOŚCI…
I to wszystko przy akompaniamencie kolęd. Przyjemnie.. 🙂

Zapraszamy!

Ilość miejsc na grę terenową oraz warsztaty ograniczona.
Zapisy na grę do 20 listopada 2019.
Zapisy na warsztaty dla dzieci do 29 listopada 2019.

Zapisy na grę: Ola Widuch 796-658-742
Zapisy na warsztaty: MDK 32/224-10-33