Kabaret Młodych Panów. Nowy program!

TO JEST WYDARZENIE!

17 grudnia (w sobotę) zapraszamy do sali widowiskowej MDK na występ Kabaretu Młodych Panów z nowym programem „Co się stało?”.

Program dla widzów 16+

Uwaga! Bilety w cenie 90 zł i 80 zł do nabycia wyłącznie za pośrednictwem biletyna.pl oraz kupbilecik.pl.

Bilety na występ o godzinie 17:00

biletyna

kupbilecik

Bilety na występ o godzinie 20:00

biletyna

kupbilecik

Wiecznie Młodzi Panowie zapraszają na swój najnowszy program. Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. Skąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie. Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!