Tajemnicza Tajlandia (dla dorosłych). Spotkanie podróżnicze

w dniu

30 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na spotkanie podróżnicze z wyjątkowym gościem pt. TAJEMNICZA TAJLANDIA, czyli świątynie Buddy, zakazane narkotyki i jadalne owady.

Uwaga! Wstęp na prelekcję jest bezpłatny, jednak prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału osobiście lub telefonicznie pod numerem 32 224 10 33.

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze, podczas którego zwiedzimy jeden z najbardziej znanych krajów Azji Południowo-Wschodniej – Tajlandię!

Tematem spotkania będzie nie tylko tajskie jedzenie i szaszłyki z pająków czy piękne pałace oraz świątynie buddyjskie… lecz poznamy też kilka mrocznych tajemnic tego kraju! Dowiemy się, jakie atrakcje czekają na turystów w grzesznej dzielnicy Bangkoku, trafimy do bardzo dziwnego szpitala, a także przekonamy się, za co grozi w Tajlandii kara śmierci. Zobaczymy również, jak bardzo niszczycielską siłą potrafi być tsunami i trafimy na wyspę słynną… z comiesięcznego pijaństwa na plaży.

Prowadzenie: MICHAŁ SZULIM

  • autor trzech bestsellerowych książek podróżniczych z opisami najbardziej niezwykłych i oryginalnych miejsc na świecie;
  • wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 900 koncertów;
  • dziennikarz Radia Dla Ciebie i laureat nagrody dziennikarskiej Polskiego Radia RDC;
  • twórca bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek z autografem autora.