Jesienny relaks w SPA w Karpaczu. Brak miejsc

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W dniach 2–7 października 2022 r. zapraszamy na „Jesienny relaks SPA” w Karpaczu.

Zapraszamy do Karpacza na odprężający pobyt w krainie relaksu i wypoczynku – przyjaznym Hotelu Sandra SPA. To niesamowite miejsce w otoczeniu przyrody i natury. Hotel SPA w górach to nie tylko komfortowe pokoje i apartamenty, ale też kompleks wypoczynkowy i odnowa biologiczna. Bliskość centrum Karpacza, a zarazem cisza i spokój oraz wspaniałe widoki to dodatkowe walory tego miejsca.

Zakwaterowanie: Hotel Sandra**** w Karpaczu (hotel z kompleksem basenowym)

W programie: dwie wycieczki – zwiedzanie z przewodnikiem Karpacza i okolic

Koszt wyjazdu: 1520 zł (300 zł płatne przy zapisie, I rata – 600 zł płatna do 31 lipca, II rata – 620 zł płatna do 15 września)

Cena obejmuje: 5 noclegów w komfortowych pokojach 2-osobowych, śniadania i obiadokolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek, korzystanie z kompleksu basenowego oraz sauny Ruska Bania, usługę przewodnika, transport i ubezpieczenie

Wyjazd z Łazisk Górnych: 2 października o godzinie 9:00

Zapisy przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona.

AQUAPARK

Centrum wodne w Kompleksie Sandra SPA w Karpaczu to prawdziwy raj dla osób lubiących wodne igraszki. Aquapark to łącznie 1000 m2 powierzchni lustra wody. W skład aquaparku wchodzą:

• wodna dżungla – wodny plac zabaw dla dzieci
  • 4 zjeżdżalnie
  • pełnowymiarowy basen pływacki (25 m z 4 torami)
  • basen „sztuczna rzeka”
  • basen ze sztuczną falą
  • basen z zimną wodą
  • jacuzzi
  • wanny do kąpieli tematycznych: wanna ziołowa, borowinowa, algowa, solna
  • basen zewnętrzny i jacuzzi – czynny w okresie polskich wakacji letnich
  • sauna sucha „Ruska Bania”