Dzień Dziecka online!

DZIEŃ DZIECKA Z MDK W ŁAZISKACH GÓRNYCH ONLINE!!!
 
Z okazji Dnia Dziecka MDK w Łaziskach Górnych zaprasza wszystkie dzieci do przepysznej zabawy online na naszej facebookowej stronie!
 
W pięciu odsłonach wyemitujemy dla Was filmy, każdy o innej tematyce. Filmy będą udostępnione o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 oraz 14.00!
 
Uwaga! W każdym filmie ukryta będzie jedna literka, a wszystkie pięć kolejnych literek zaszyfrowanych w filmach utworzą hasło, które w ciągu 15 minut po emisji ostatniego filmu przyślijcie nam na nasz adres mdk@mdk.laziska.pl Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą nam hasło rozlosujemy trzy superatrakcyjne nagrody!
 
Mało tego! Już po każdym filmie macie okazję wystartować w kolejce do nagród! Wystarczy, że w ciągu 1,5 godziny po emisji każdego filmu stworzycie obrazek tematycznie nawiązujący do danego filmu i wyślecie nam jego zdjęcie na adres mdk@mdk.laziska.pl Nie zapomnijcie w temacie maila wpisać numeru filmu, do którego nawiązuje rysunek! A w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do mamy albo taty.
To w sumie aż 6 szans na wygranie cennej nagrody!
 
Nie zapomnijcie! Czekamy na Was na Facebooku MDK w Łaziskach Górnych już w najbliższy poniedziałek, 1 czerwca. Pierwsza odsłona o godz. 10.00! Nie zapomnijcie kredek lub farb!
 
Mamy też niespodziankę dla małych łasuchów!
 
O godzinie 11.00 oraz 15.00 Pracownia Lodów Niedźwiedź będzie wydawać za darmo lody! Aż 100 porcji o godz. 11.00 i drugie tyle o godz. 15.00! Dziękujemy Pracowni Lodów Niedźwiedź za zasponsorowanie 100 porcji! Nie możemy się doczekać 🙂
 
PS Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie imion i nazwisk nagrodzonych dzieci.