Miłość i Polityka. Wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Dwa ostatnie miejsca!

DWA OSTATNIE MIEJSCA!

19 marca zapraszamy Państwa do Teatru Rozrywki w Chorzowie na świetny spektakl pt. Miłość i Polityka”.

Koszt wyjazdu: 160 zł / 150 zł słuchacze UTW w Łaziskach Górnych

W cenie: bilet na spektakl, przejazd i ubezpieczenie.

Wyjazd z Łazisk Górnych o godzinie 15.45 (spektakl o godzinie 17.00).

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33.

Uwaga! Zapisy tylko do 13 lutego.

Ilość miejsc ograniczona!

***

Znakomita komedia teatralna Pierre’a Sauvilla o ludzkich namiętnościach i słabościach w świecie biznesu, gdzie miłość, władza i pieniądze stanowią stawkę w nieustannej walce. Temat, który w każdym miejscu kuli ziemskiej zawsze będzie na czasie, budząc przy tym wiele emocji. Nie brakuje więc dynamicznej akcji, zaskakujących wydarzeń i dobrego humoru.

Minister Bertrand Guéraud kocha ojczyznę i żonę, ale jeszcze bardziej rajcują go pieniądze. By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu? Do czego posunie się, by prawda nie wyszła na jaw? Chyba nikt nie spodziewa się, jak zakończy się ta pełna zwrotów akcji historia.

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym – bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć!

Obsada:

Melania Grzesiewicz / Marysia Wieczorek