Pretty Woman – The Musical. Wyjazd do Teatru Variété w Krakowie

BRAK WOLNYCH MIEJSC

🌻 Kochani! Mamy dla Was nową propozycję – wyjazd na musical o jednym z najsłynniejszych współczesnych Kopciuszków🎶

🌻 Zapraszamy Was na spektakl muzyczny pt. „Pretty Woman – The Musical” w Teatrze Variété w Krakowie 🎶

🌻 „Pretty Woman – The Musical” to współczesna bajka o kopciuszku i uwielbiana na całym świecie kultowa komedia romantyczna, tym razem na scenie teatralnej i w broadwayowskim stylu, bawi i wzrusza widzów. Prostytutka Vivian Ward zostaje zatrudniona przez biznesmena Edwarda Lewisa na tydzień jako reprezentacyjna dama do towarzystwa. Czy świadczącą usługi przy Alei Gwiazd Vivian i Edwarda, zapracowanego miliardera zjawiającego się w Los Angeles w interesach i przyzwyczajonego do życia w luksusie, połączy coś więcej niż przelotna „zawodowa” relacja?

✅️ Czas trwania spektaklu: 2 godz. 50 min (1 przerwa)
✅️ Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 16 roku życia.

————-

✅️ Wyjazd z MDK Łaziska Górne 28 września o godz.12.00
✅️ Musical w Teatrze Variété o godz.18.00
✅️ Czas wolny na krakowskim rynku – okazja, żeby zanurzyć się w niezwykłej atmosferze Starego Miasta
✅️ Zapisy do 15 lipca w MDK Łaziska Górne oraz telefonicznie 32 2241033
✅️ Koszt wyjazdu: 170 zł (z Kartą Mieszkańca Łazisk Górnych) oraz 180 zł (dla pozostałych osób).
W cenie: bilet na musical, przejazd do Krakowa i ubezpieczenie)