Śląska Gala z  humorem

27 listopada (w niedzielę) zapraszamy do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na XV JUBILEUSZOWĄ ANDRZEJKOWĄ ŚLĄSKĄ GALĘ Z HUMOREM.

Wyjazd z Łazisk Górnych o godzinie 16.45. Gala o godzinie 18.00.

Odpłatność – 175 zł. Cena obejmuje bilet, transport i ubezpieczenie.

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych, tel. 32 224 10 33.

Ilość miejsc ograniczona.

O GALI

W tym roku w andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz piętnasty! Doczekaliśmy się pięknego Jubileuszu, który uczcimy bardzo hucznie wraz z Państwem. Na zabrzańskiej scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, które są z nami od początku. Nie zabraknie też muzycznych nowości oraz znakomitych gości specjalnych!

Wystąpią:
– Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu pań, uwodzący wspaniałym głosem.
– Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.
– Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.
– Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!
– Karpowicz Family – nieść ludziom radość i nadzieję – to główne motto zespołu. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością.
– Paweł Gołecki – przystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.
– Gang Marcela – prawdziwa legenda muzyki country/pop! Pomimo upływu lat nie tracą na popularności i atrakcyjności. Zespół koncertuje często w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem.
– Magdalena Naglik – pochodzi z Osieka. Śpiewa od najmłodszych lat i już jako dziecko lubiła występować przed publicznością. W Zabrzu wystąpi w zaskakującym duecie!
– Naira Ayvazyan – wystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą: Łukasz Kostka i Kamil Roch Karolczuk. Zaśpiewają najpiękniejsze arie i duety z takich operetek jak ”Wesoła Wdówka”, ”Księżniczka Czardasza” w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.
– Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk – niezwykle uzdolniony zespół folklorystyczny z Radzionkowa. Na swoim koncie mają niezliczoną liczbę występów w kraju i za granicą oraz mnóstwo nagród.
– Kiersi – to śląskie granie na najwyższym poziomie. W swoim repertuarze posiada piosenki autorskie, biesiadne oraz utwory w stylu bałkańskim i klezmerskim.
Tradycyjnie Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie! Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!

/dmit.com.pl/