Superprodukcja, czyli o filmie w teatrze. Spektakl

🔥🔥🔥 Spektakl „Superprodukcja” 22 listopada 2024 r. o godzinie 17:30 w sali widowiskowej MDK! 🔥🔥🔥

📺 Pewien potentat w branży przetwórstwa mięsnego ma pieniądze, jego znajomy reżyser ma ambicje, kilku znanych aktorów akurat nie ma pracy… Co może powstać z tej mieszanki?

📺 Superprodukcja „Krzyżacy. Ostatnia krew”. Zanim na planie superprodukcji reżyser krzyknie „akcja!” sporo się dzieje. Najnowszy spektakl Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni 🔥 to ironiczne spojrzenie na polski przemysł filmowy, pozwalające zobaczyć od zaplecza drogę rodzimych superprodukcji filmowych. Od nietrafionego pomysłu na film, poprzez nieudane castingi, fatalne próby i żałosną reżyserię, aż po festiwal filmowy w Gdyni. Widzowie spektaklu „Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków” zobaczą to, co dzieje się, gdy kamery są wyłączone. I dowiedzą się, do czego zdolny jest reżyser, który nie ma żadnych zdolności, jak bardzo aktor da się zaorać, żeby dostać rolę, w jaki sposób ustawić kamery, by na bogato pokazać biedne dekoracje i wreszcie – czy na źle nakręconym filmie można dobrze zarobić. Żaden kinowy hit nie ma racji bytu bez rzeszy statystów. W tej roli, nie opuszczając teatralnych foteli, wystąpią widzowie „Superprodukcji”.

🔥 Nieustanny śmiech, ale i refleksję nad kondycją polskiego przemysłu filmowego gwarantują występujący w „Superprodukcji”:

🔹 Barbara Kurdej-Szatan / Olga Łasak
🔹 Bogdan Kalus / Jacek Lenartowicz
🔹 Jakub Wieczorek / Łukasz Konopka
🔹 Michał Piróg / Alan Andersz
🔹 Rafał Szatan / Wojtek Błach

👉 Kiedy? Piątek, 22 listopada 2024 r. godz. 17:30
👉 Gdzie? MDK Łaziska Górne – ul. św. Jana Pawła II 2

🔥 Bilety w cenie 130 zł (parter) oraz 110 zł (balkon) do nabycia w kasie biletowej MDK Łaziska Górne, tel. 32 224 10 33 wew. 23
oraz on-line na:
👉 KUPBILECIK