Weltmajstry. Spektakl Teatru Korez. Zaprasza Burmistrz Miasta Łaziska Górne

BRAK WEJŚCIÓWEK!!!

Burmistrz Miasta Łaziska Górne Aleksander Wyra zaprasza do sali widowiskowej MDK na spektakl Teatru Korez pt. WELTMAJSATRY w reżyserii Roberta Talarczyka, który odbędzie się w czwartek, 14 marca, o godzinie 18:00.

Bezpłatne wejściówki dla mieszkańców Łazisk Górnych można odbierać w księgowości MDK od 12 lutego.

O SPEKTAKLU

I wreszcie są: piłkarskie mistrzostwa świata 2050, te pierwsze w dziejach, na których występuje reprezentacja Śląska. Na gliwickiej Ostropie w barze „Wunderbar Barbara” spotyka się czwórka kibiców. Szpile razem oglądają barmanka Basia i trójka boroczków – kibolek Gieksy Młody, kibolek Górnika Łysy i kibolek Ruchu Gruby. Czy talizman Grubego, kłaczek Gorgonia, przyniesie im szczęście? Czy Ślązacy pod wodzą Poldiego zrobią mistrza świata, czy zostaną weltmajstrami?

Na scenie: Barbara Lubos, Dariusz Chojnacki, Mirosław Neinert, Robert Talarczyk oraz Cezary Kruszyna.

Autor: Zbigniew Rokita
Reżyseria: Robert Talarczyk
Scenografia: Małgorzata Bulanda
Muzyka: Miuosh