Wyjazd do Władysławowa, na Hel i do Trójmiasta

BRAK WOLNYCH MIEJSC

W dniach 23-28 kwietnia 2022 roku zapraszamy na wycieczkę do Władysławowa połączoną ze zwiedzaniem Helu oraz Trójmiasta.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Resorcie Jasny Brzeg – w miejscu w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością.
Tradycja Jasnego Brzegu sięga początków XX-lecia międzywojennego. Gościły tu osobistości świata polityki, kultury i biznesu. Współcześnie Resort Jasny Brzeg zachwyca nowoczesną architekturą i wyszukanym designem. Wnętrza zostały zaprojektowane tak ,by zapewnić Gościom poczucie komfortu, relaksu i luksusu. Pełne uroku tereny pobrzeża bałtyckiego są idealnym miejscem wypoczynku i spokoju. A malownicze, szerokie, piaszczyste plaże dają ukojenie zmysłom.

Koszt wyjazdu:

Całkowity koszt wyjazdu: 1150 zł ( I rata – 350 zł płatna przy zapisie, II rata – 400 zł płatna do 10 marca, III rata – 400 zł płatna do 15 kwietnia 2022 r.)

Cena obejmuje:

• 5 noclegów w pokojach 2-osobowych (biurko, telewizor LCD z telewizja kablową, WiFi, zestaw do przygotowania gorących napojów, lodówka, przestronna łazienka z prysznicem, parawan i koc plażowy, ręczniki);
  • 5 śniadań i 5 obiadokolacji;
  • trzy wycieczki z przewodnikiem;
  • transport i ubezpieczenie.

Dodatkowo płatna:

Dodatkowo płatna obowiązkowa opłata klimatyczna.

W programie:

W programie 3 wycieczki z przewodnikiem: na Hel, do Gdańska oraz do Gdyni i Sopotu.

Wyjazd i powrót:

Wyjazd z Łazisk Górnych 23 kwietnia o godzinie 8.00. Powrót 28 kwietnia w godzinach wieczornych.

Zapisy:

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!