Wyjazdy na basen w ramach UTW!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

W ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łaziskach Górnych będziemy jeździć na zajęcia AQUA FITNESS, które będą się odbywały Parku Wodnym w Tychach.
Wyjazdy będą łączyć zajęcia aqua fitness prowadzone przez instruktorkę (45 minut) oraz indywidualne aktywności w strefie rekreacji (60 minut).

Wyjazdy z Łazisk Górnych będą się odbywały w piątki o godz. 17.15 począwszy od 2 października. Zajęcia na basenie w godzinach 18.00-20.00 z podziałem na dwie grupy (w tym czasie gdy jedna grupa ćwiczy, druga grupa przebywa w strefie rekreacji)

Odpłatność – 38 zł za jedne zajęcia płatne z góry za cały miesiąc na początku każdego miesiąca.

Zapisy osobiście w MDK lub pod numerem tel. 32 22 41 033.

Ilość miejsc ograniczona!

– Zajęcia Aqua Fitness to doskonała forma regeneracji ciała oraz intensywnego treningu o właściwościach prozdrowotnych. Zajęcia obejmują różnorodne formy treningu wodnego z wykorzystaniem atrakcyjnego sprzętu. Aqua Balance to trening wzmacniający wszystkie grupy mięśni, usprawniający mobilność i koordynację ruchową. Trening polecany dla wszystkich. Poszukiwanie wewnętrznej równowagi, niwelowanie napięć ciała, rozluźnienie oraz wszechstronny rozwój ciała. Sprzęt wykorzystywany podczas zajęć Aqua Balance: makarony długie, makarony krótkie, hantle wodne, aqua disc, betomic, piłki, powerstick, dynafloat, pasy wypornościowe Aquatix.

– Indywidualne aktywności w strefie rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy obejmują m.in. 3 jacuzzi solankowe i 3 inne jacuzzi, strefę „Laguna” z dużą ilością leżanek wodnych i masażerów, dziką rzekę z wirami wodnymi i huśtawką wodną, baseny dla dzieci wewnętrzne i zewnętrzne, caldarium (delikatna sauna), basen wypływowy zewnętrzny oraz największy basen z ogromną sztuczna falą.