Wyjazd do Władysławowa, na Hel i do Trójmiasta

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W dniach 3-9 lipca 2023 roku zapraszamy na wycieczkę do Władysławowa połączoną ze zwiedzaniem Helu oraz Trójmiasta.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Resorcie Jasny Brzeg – w miejscu w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością.
Tradycja Jasnego Brzegu sięga początków XX-lecia międzywojennego. Gościły tu osobistości świata polityki, kultury i biznesu. Współcześnie Resort Jasny Brzeg zachwyca nowoczesną architekturą i wyszukanym designem. Wnętrza zostały zaprojektowane tak ,by zapewnić Gościom poczucie komfortu, relaksu i luksusu. Pełne uroku tereny pobrzeża bałtyckiego są idealnym miejscem wypoczynku i spokoju. A malownicze, szerokie, piaszczyste plaże dają ukojenie zmysłom.

Koszt wyjazdu:

Całkowity koszt wyjazdu: 1750 zł (przy zapisie 400 zł, I rata 400 zł płatna do 31 stycznia 2023 r., II rata 450 zł płatna do 31 marca 2023 r., III rata 500 zł płatna do 31 maja 2023 r.)

Cena obejmuje:

• 6 noclegów w pokojach 2-osobowych (biurko, telewizor LCD z telewizja kablową, WiFi, zestaw do przygotowania gorących napojów, lodówka, przestronna łazienka z prysznicem, parawan i koc plażowy, ręczniki);
  • 6 śniadań i 6 obiadokolacji;
  • trzy wycieczki z przewodnikiem;
  • transport i ubezpieczenie.

Uwaga! Nie ma możliwości zakwaterowania w pokojach 1-oosobowych.

Dodatkowo płatne:

Wstępy i dodatkowe atrakcje, obowiązkowa opłata klimatyczna.

W programie:

W programie 3 wycieczki z przewodnikiem: na Hel, do Gdańska oraz do Gdyni i Sopotu.

Wyjazd i powrót:

Wyjazd z Łazisk Górnych 3 lipca o godzinie 8.00. Powrót 9 lipca w godzinach wieczornych.

Zapisy:

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!