12 Tenorów & Diva – Agata Sava. ODWOŁANE

Z przykrością informujemy, że wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie na koncert pt. „12 Tenorów & Diva” zostaje odwołany. Osoby, które dokonały wpłaty na wyjazd, zapraszamy do księgowości po zwrot pieniędzy.

8 listopada zapraszamy na wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie na wspaniały koncert pt. „12 Tenorów & Diva”.

Wyjazd z Łazisk Górnych o godzinie 17.45, koncert o godzinie 19.00
Koszt wyjazdu (bilet wstępu, transport i ubezpieczenie) – 135 zł.

Uwaga! Zapisy i wpłaty tylko do 15 października!
Ilość miejsc ograniczona.

12 TENORÓW & DIVA
koncert z udziałem Agaty Savy

12 Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów – na jednej scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, la crème de la crème tego wspaniałego koncertu – utalentowana, przepiękna Diva.

Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecistwa i manager sztuki, Artysta o niepodważalnym autorytecie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.
W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.
Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.
Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.