w dniu

📢📢 Konkurs 📢📢

Gotowi do akcji!

Budujemy wóz strażacki

W Międzynarodowy Dzień Strażaka – Gazeta Łaziska, Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych (organizator) oraz  Komenda Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Mikołowie, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu mikołowskiego (współorganizator), zapraszają przedszkolaków do udziału w konkursie 👉Gotowi do akcji! Budujemy wóz strażacki

📌 Zadanie konkursowe skierowane jest do grup przedszkolnych (przedszkola z terenu powiatu mikołowskiego) i polega na wykonaniu w formie przestrzennej wozu strażackiego z dowolnych materiałów i dowolnej wielkości.

📌Pracę konkursową wykonuje cała grupa przedszkolna. Nie ma ograniczenia co do ilości grup startujących w konkursie z danej placówki.

📌Warunkiem udziału w konkursie jest przymocowanie do wykonywanego wozu elementu graficznego, opublikowanego w Gazecie Łaziskiej nr 9 (data wydania 17 maja). Grupy, które zajmą pierwsze trzy miejsca, wygrywają specjalny pokaz strażacki, który zostanie zorganizowany na powietrzu na terenie ich placówki (w terminie uzgodnionym z dyrekcją). Zwycięskie grupy wygrywają również bony ufundowane przez Centrum Handlowe Auchan w Mikołowie oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez mikołowski sklep Dacathlon.

📌 Na Wasze prace czekamy do 21 maja do 15.30 w siedzibie redakcji (Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych, ul. św. Jana Pawła II 2).

Załącznik: