Sandomierz i Kazimierz Dolny. Kwiecień 2023

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W dniach 24–27 kwietnia 2023 roku zapraszamy na wyjazd do Sandomierza i Kazimierza Dolnego.

Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, malowniczo położonym na nadwiślańskiej skarpie, która stanowi strome zakończenie Gór Świętokrzyskich. Turyści odwiedzający Sandomierz mogą zobaczyć doskonale zachowany średniowieczny układ urbanistyczny.

Kazimierz Dolny jest prawdziwą perłą, jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Jest też jedną z najbardziej znanych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w kraju i za granicą, o ponad stuletniej tradycji letniska i kolonii artystycznej. Poza turystyką, Kazimierz znany jest ze swoich związków ze sztuką, oraz z tego, że stał się oazą twórców. Wielu malarzy ma tu swoje galerie, pracownie, odbywają się tu też plenery malarskie. Wyjątkowość Kazimierza opiera się głównie na bogactwie kulturowym i na tradycji bohemy malarskiej, literackiej i twórczej w szerokim rozumieniu tego słowa.

Zakwaterowanie: Hotel Sarmata Zespół Dworski*** w Sandomierzu

Koszt wyjazdu: 980 zł (300 zł płatne przy zapisie, I rata – 380 zł płatna do 31 stycznia 2023 r., II rata – 300 zł płatna do 31 marca 2023 r.).

W programie: zwiedzanie Sandomierza i Kazimierza Dolnego z przewodnikiem

Cena obejmuje:
– 3 noclegi,
– wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje,
– usługę przewodnika,
– transport i ubezpieczenie.

Wyjazd:
Wyjazd z Łazisk Górnych 24 kwietnia o godzinie 8:00.
Powrót 27 kwietnia w godzinach wieczornych.