Dubaj i Abu Dhabi. Spotkanie podróżnicze

19 października o godzinie 17:30 zapraszamy na spotkanie podróżnicze pt. DUBAJ I ABU DHABI – JAK TO SIĘ ROBI U MILIONERÓW.

Podczas spotkania zobaczymy z bliska Emiraty Arabskie i poznamy zupełnie egzotyczny świat. Naszym przewodnikiem będzie Michał Szulim – doświadczony podróżnik, autor trzech książek i… wokalista zespołu PLATEAU.

Uwaga! Wstęp na prelekcję jest bezpłatny, jednak prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału osobiście lub telefonicznie pod numerem 32 224 10 33.

O PRELEKCJI

W trakcie tej podróży na Półwysep Arabski, ilustrowanej zdjęciami i filmami, zobaczymy prawdziwy świat milionerów i miliarderów, gdzie wszystko musi być „naj”. Poznamy historię powstania najwyższego budynku na ziemi i wjedziemy na jego szczyt. Zobaczymy też, jak wygląda jeden z najwspanialszych meczetów świata oraz jak prezentuje się… Wenecja, która wyrosła w samym środku Dubaju. 

Ale wyruszymy też na wycieczkę na pustynię i zagłębimy się w wąskie uliczki starego arabskiego bazaru. A przede wszystkim – zajrzymy za kulisy powstania tego bajecznie bogatego świata milionerów, które wcale nie są takie kolorowe…

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek z autografem autora.

 PROWADZENIE: Michał Szulim
– autor trzech bestsellerowych książek podróżniczych,
– wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 900 koncertów,
– podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie,
– twórca strony: www.MiejsceZaMiejscem.pl