Ferie z MDK 2022

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkie chętne dzieci na wyjazdy w czasie ferii zimowych. Zarówno w pierwszym, jak i drugim tygodniu odbędą się po trzy wyjazdy. Szczegóły poniżej.

Poniedziałek, 14 lutego – wyjazd do Zimowej Szkoły Magii w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

Tutaj mali czarodzieje będą mogli sprawdzić swoje magiczne umiejętności opanowując tajemną wiedzę o eliksirach, a nawet wsiąść do zaczarowanego środka transportu, wezmą też udział w warsztatach robienia magicznych różdżek! Pamiętajcie, że wybieracie się do kopalni – trasa momentami pozwala poznać trudy górniczej pracy – niskie chodniki – ale spokojnie, nasi przewodnicy znają tajne przejścia, załóżcie wygodne pełne buty, tak jakbyście szli na dłuższy spacer – przypominają organizatorzy akcji.

Wyjazd o godz. 9.00. Odpłatność – 75 zł. Cena obejmuje wstęp, transport, ubezpieczenie, obiad oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 15.00.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Środa, 16 lutego – wyjazd do Centrum Edukacji Lotniczej w Porcie Lotniczym Balice.

Centrum Edukacji Lotniczej wyposażone jest w elementy infrastruktury terminalowej, co pozwala na przybliżenie zwiedzającym tajemnic podróżowania od prześwietlania bagażu po zajęcie właściwego miejsca na pokładzie samolotu. W czasie tych zajęć dzieci dowiedzą się, jak zbudowane jest lotnisko oraz jak w praktyce wygląda ścieżka odlotowo-przylotowa pasażera. Odwiedzą również wraz z instruktorem taras widokowy.

Wyjazd o godz. 11.00. Odpłatność – 75 zł. Cena obejmuje wstęp, transport, ubezpieczenie, posiłek oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 18.00.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Piątek, 18 lutego – wyjazd do Kopalni Soli w Wieliczce.

W kopalni czeka nas bajkowa podróż po wielickich podziemiach, gdzie można spotkać Skarbnika i zobaczyć wiele niesamowitych rzeczy.

Wyjazd o godz. 9.00. Odpłatność – 85 zł. Cena obejmuje wstęp, transport, ubezpieczenie, posiłek oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 16.00.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Poniedziałek, 21 lutego – wyjazd do GOjump w Krakowie.

W parku trampolin GOjump oraz strefie GOair każdy, niezależnie od wieku, może poczuć dziecięcą radochę! Zabawa i sportowa aktywność w jednym. GOjump to ponad 20 atrakcji, które zapewnią niebanalnie spędzony czas: eliminator, wieża do skoków, ogromne zjeżdżalnie, przeszkody rodem z programu Wipe Out.

Wyjazd o godz. 10.00. Odpłatność – 85 zł. Cena obejmuje wstęp, dwie pary skarpetek, transport, ubezpieczenie, posiłek oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 16.30.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Środa, 23 lutego – wyjazd na warsztaty kulinarne do Pizzerii Pod Drewnianym Bocianem oraz Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO „Inwazja gigantów” w Gliwicach.

Podczas warsztatów każde dziecko wykona własnoręcznie swoją pizzę! Czeka nas również potkanie z szefem restauracji, nauka savoir vivre’u w restauracji, nauka kręcenia kulki z ciasta, wspólne przygotowanie pizzy, wypiek, konkurs plastyczny z nagrodami, a przede wszystkim dużo śmiechu i zabawy.
Na wystawie klocków zobaczymy najpiękniejsze budowle z całego świata.

Wyjazd o godz. 9.00. Odpłatność – 70 zł. Cena obejmuje wstępy, posiłek – własnoręcznie wykonaną pizzę, transport, ubezpieczenie oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 16.00.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Piątek, 25 lutego – wyjazd do Cinema City w Katowicach na seans filmowy oraz wyjście na bowling do hali MOSiR-u w Łaziskach Górnych.

Tytuł filmy podamy na tydzień przed wyjazdem (będzie to jedna z nowości).

Wyjazd o godz. 9.45. Odpłatność – 45 zł. Cena obejmuje wstępy, transport, ubezpieczenie, posiłek – pizza oraz opiekę instruktora.
Powrót ok. godziny 14.30.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, pokój 17. Tel. 32 224 10 33.
Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! Jeśli dziecko uczestniczące w wyjazdach podczas ferii będzie odbierane przez osobę nie będącą jego rodzicem, prosimy, żeby osoba ta miała przy sobie upoważnienie podpisane przez rodzica.

Dokumenty do pobrania

Uwaga! Należy wypełnić „Kartę informacyjną dziecka i klauzulę o zdrowiu RODO” oraz ostatnią, siódmą stronę „Regulaminu wycieczek” potwierdzającą zapoznanie się z powyższym regulaminem. Rodzice dzieci, które pojadą na wycieczkę do parku trampolin GOjump zobowiązani są do wypełnienia „Zgody rodzica Mega Park”.
„Ankieta covid” powinna być dostarczona w dniu wyjazdu i zawierać aktualną informację na temat stanu zdrowia dziecka.

Wszystkie dokumenty są dostępne w formie papierowej w naszym domu kultury.