Jarmark adwentowy w Łodzi

BRAK MIEJSC.

W sobotę, 9 grudnia 2023 roku, zapraszamy na Jarmark Adwentowy w Łodzi.

W programie wyjazdu: wizyta na pełnym atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowym na słynnej ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. W programie również zwiedzanie z przewodnikiem oraz wizyta w Parku Miliona Świateł.

Koszt wyjazdu – 190 zł
Cena obejmuje bilet do Parku Miliona Świateł, przejazd, usługę przewodnika oraz ubezpieczenie.

Wyjazd z Łazisk Górnych o godzinie 8:00

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33.

Ilość miejsc ograniczona!

***

/za stroną piklodz.pl/

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy wraca w 2023 na ul. Piotrkowską 90 w pełnej odsłonie. Gotowi na Świąteczne zakupy?
Piotrkowska rozbłyśnie bożonarodzeniowymi ozdobami oraz zapełni się zapachami świątecznych potraw, gorącej czekolady i innych specjałów proponowanych na jarmarku.
Dekoracje świąteczne, rękodzieło, naturalne produkty, smakołyki to tylko niektóre z wyrobów, które można kupić w czasie Łódzkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Grzane wino, oscypki czy wędliny to produkty, które zagościły już na stałe na jarmarku. W ofercie znajdą się również: włoskie produkty delikatesowe, smakowite szynki dojrzewające, sery, oliwki, litewskie sękacze, wyśmienite owocowe herbaty, miody, pierniki i wypieki świąteczne, gorące kisze. Czeka nas zwiększona oferta gastronomiczna.

Nowością będą pieczone kasztany, kuchnia gruzińska i kaukaska, naleśniki i pierogi. Nie zapominamy o naszych sąsiadach zza wschodniej granicy, dlatego na jarmarku będzie można kupić rękodzieło i produkty kuchni ukraińskiej. Oprócz artykułów spożywczych oferowane będą przede wszystkim ozdoby świąteczne i rękodzieło z całego świata, bogaty asortyment prezentowy, a w tym roku także dla naszych czworonożnych pupili.
W weekendy świąteczny klimat spotęgują wydarzenia muzyczne, warsztaty, spotkania ze świętym mikołajem oraz atrakcje podczas uruchomienia iluminacji miejskich. Gwoździem programu stanie się wioska elfów dla najmłodszych.