Koncert operetkowo-musicalowy na rzecz Wiktorka Soli

🎶🌟 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen pięknej muzyki i dobrych serc 💕💕💕

🔥 MDK Łaziska Górne ma zaszczyt zaprosić Państwa na charytatywny koncert operetkowo-musicalowy, który odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 18:00.

🎶 Podczas tego wydarzenia na scenie zabrzmią niezapomniane melodie w wykonaniu utalentowanych artystów oraz niezwykła muzyka grana przez Orkiestrę Dętą Tauron Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Łaziska.

🎶 Na scenie pojawią się również soliści – Sabina Olbrich (sopran) i Oskar Jasiński (tenor), których głosy poruszą Wasze serca 💕

✅️ Bilety–cegiełki na koncert będą dostępne od 27 marca w cenie od 20 zł w kasie biletowej Miejskiego Domu Kultury. Każda cegiełka, to wsparcie dla pięknej inicjatywy pomocy Wiktorkowi.
🔥 Uwaga! Pieniądze zbieramy do puszki fundacji siepomaga.pl. Płatność tylko gotówką!

❤️ Najważniejsze jest jednak to, że cały dochód z tego wyjątkowego wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Wiktorka z wrodzoną wadą serca HLHS.

🔥 Przyjdźcie, wsłuchajmy się w magię muzyki i pomagajmy. Bądźmy razem częścią tego wyjątkowego wydarzenia!
❤️🎶

——

✅️ Kilka słów o Wiktorku z prośbą o pomoc dla małego wojownika:

✔️ Wiktorek przyszedł na świat z wrodzoną wadą serca — HLHS. Jego lewa komora nie jest w pełni rozwinięta. Jest to jedna z najbardziej poważnych wad serca. W siódmym dniu życia przeszedł pierwszą z planowanych trzech operacji, lecz niestety doświadczył udaru prawej półkuli mózgu, co skutkowało padaczką. Po dwóch miesiącach intensywnej terapii i miesiącu na Oddziale Kardiologii Wiktor wrócił do domu.

✔️ Przed nim jeszcze dwie istotne operacje na otwartym sercu przy zastosowaniu głębokiej hipotermii oraz krążenia pozaustrojowego…

https://www.siepomaga.pl/wiktor-sola