Nabór do Grupy Wokalnej CAMERTON

Grupa Wokalna CAMERTON poszukuje nowych głosów, które zasilą jej szeregi.
Członkostwo w chórze to wyjątkowa sposobność, żeby pod opieką profesjonalnych dyrygentów szlifować własne umiejętności wokalne oraz prezentować je szerokiej publiczności. To także sposób na obcowanie ze sztuką na co dzień.

Dlatego gorąco zachęcamy panie i panów potrafiących i lubiących śpiewać do odwiedzenia nas na próbach, które odbywają się w każdy wtorek, w godzinach 19:00-21:00 w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych.

O Grupie Wokalnej CAMERTON:

CAMERTON to młody, prężnie działający łaziski chór, nawiązujący do najlepszych tradycji chóralistyki. Chociaż jego początki sięgają zaledwie 2007 roku, chór, prowadzony od swego zarania przez państwo Ewę i Grzegorza Kaczmarczyków, może się poszczycić wieloma osiągnięciami kulturalno-artystycznymi. Wielokrotnie odnosił on sukcesy zarówno w kraju i zagranicą, zawsze gorąco przyjmowany przez publiczność i doceniany przez grono profesjonalistów. Wśród najważniejszych nagród są m.in.: zdobyta już dwukrotnie Srebrna Wstęga na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Adwentowej i Bożonarodzeniowej w Pradze (Czechy), Srebrny Dyplom IV Krakowskiego Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w Krakowie oraz Brązowy Dyplom wyśpiewany na Międzynarodowym Festiwalu Chórów GAUDE CANTEM im. Kazimierza Fobera w Bielsku Białej.