Relaks i odnowa w hotelu SPA w Jarosławcu. Pakiet Sukces Zdrowia 50+. Czerwiec 2023.

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

W dniach 3–10 czerwca 2023 roku zapraszamy na wyjazd do hotelu Panorama Morska (Health Resort & Medical SPA ****) w Jarosławcu.

Dla wszystkich, którzy pragną podreperować swoje zdrowie i siły witalne! Więcej niż hotel z aquaparkiem nad morzem bałtyckim. Kompleks wewnętrznych i zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą i grotą wodospadową o powierzchni lustra wody ok. 1700m². Żadne hotele z basenem nad morzem nie oferują tylu atrakcji! Bogata oferta i różnorodność proponowanych usług sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta to gwarancja wczasów nad morzem o zagranicznym standardzie!

Koszt wyjazdu:

Koszt wyjazdu: 2620 zł (500 zł płatne przy zapisie, I rata – 320 zł płatna do 15 grudnia 2022 r., II rata – 700 zł płatna do 15 lutego 2023 r., III rata – 700 zł do 15 kwietnia 2023 r., IV rata – 400 zł do 15 maja 2023 r.)

Cena obejmuje:

• ZAKWATEROWANIE
    7 noclegów w pokojach 2-osobowych z łazienkami (do dyspozycji gości: telewizor, telefon, czajnik bezprzewodowy, lodówka, sejf, zestaw do kawy i herbaty. W łazience: kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów, komplet ręczników, szlafroki, bezpłatny internet);
  • WYŻYWIENIE ALL INCLUSIVE
    * Śniadania: dania na słodko – pierogi, naleśniki, makarony itp., ciepłe posiłki – bekony, jajka w różnych postaciach, kiełbaski na ciepło itp., bogaty wybór zimnych płyt – sałatki, świeże jogurty, swojskie jadło itp., do picia: herbata, kawa, kakao, soki, woda.
    * Obiad, kolacja: domowe zupy i aksamitne kremy, wykwintne dania na ciepło, codziennie świeże surówki i dodatki, wyśmienite desery i przekąski, herbata, kawa, kakao, soki, wino, piwo Żywiec, Pepsi, Mirinda, 7-up, Lipton Ice tea, woda gazowana.
    * Każdego dnia dodatkowo: tematyczne poczęstunki podczas codziennych imprez.
    * Przez cały pobyt w restauracji Tropicoco bezpłatnie:
    w godz. 10:00 – 24:00: Lody włoskie, Bufet z napojami ciepłymi i zimnymi – wybrane soki, woda gazowana, Pepsi, Mirinda, 7-up, Lipton Ice tea, kawa, herbata. Bufet z wybranymi alkoholami – wino, piwo Żywiec, drinki, wódka biała, gin, whisky;
  • PAKIET SUKCES ZDROWIA 50+
    * OPIEKA MEDYCZNA
    * 4 ZABIEGI LECZNICZE we wszystkie dni zabiegowe zlecone podczas planowania postępowania fizjoterapeutycznego z pakietu podstawowego (20% ZNIŻKI na zabieg Parafinoterapii dłoni)
    * 1 x RELAKS W STREFIE WELLNESS (Sauna Fińska (sucha), Sanarium – połączenie kąpieli tropikalnej, łaźni parowej i kąpieli w ciepłym powietrzu, Świat jacuzzi – kąpiele: oczyszczająca kąpiel z solą z Morza Czarnego, dotleniająca kąpiel borowinowa, regenerująca kąpiel algowo-termalna, wzmacniająca kąpiel jodowo-bromowa, relaksująca kąpiel morska
  • NIELIMITOWANY AQUAPARK – baseny wewnętrzne i zewnętrzne z podgrzewaną wodą: Basen rekreacyjny z rwącą rzeką i 2 zjeżdżalniami (wewnętrzny) czynny przez cały rok, Basen dla dzieci „Wodna bajka” ze zjeżdżalniami (wewnętrzny) czynny przez cały rok, Baseny wielofunkcyjne z atrakcjami (zewnętrzne), Łaźnia parowa i inhalacja thalasso w grocie z wodospadami
  • SPORT : siłownia, aqua aerobik, kort tenisowy, boiska sportowe do koszykówki i piłki nożnej.
  • ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH – odbywa się wg programu Resortu (Nocne Dance Party z drinkami All inclusive, Koncerty i występy zespołów muzycznych, Turnieje i konkursy dla dorosłych, Zajęcia w wodzie – gimnastyka, Aqua Dance, Aqua Aerobik itp.;
  • wycieczka do Ustki z przewodnikiem;
  • transport i ubezpieczenie.

Dodatkowo płatne:

Dodatkowo płatna obowiązkowa opłata klimatyczna.

Wyjazd:

Wyjazd z Łazisk Górnych o godzinie 8:00.

Zapisy:

Zapisy przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!