Stand-Up! Marcin Zbigniew Wojciech

2 października (w niedzielę) o godzinie 17:00 (wejście od godziny 16:15) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych wystąpi rewelacyjny Marcin Zbigniew Wojciech z programem „Moja konkubina”.

⚡️MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH⚡️
Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma ponad 4 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.

Program ,,Moja konkubina ” to podróż po galaktyce damsko męskich relacji. Program o walce płci, która równie dobrze trafia do mężczyzn, jak i do kobiet. Kobietom spodoba się to, że przekłuwa tutaj nieco zbyt nadmuchany balon męskiego ego oraz trafia prosto do mężczyzn, zdzierając po drodze zasłony skrywające brzydką prawdę o tym, co czasem myślimy o naszych dziewczynach. Szczery do bólu, ostry i trafiający w punkt! Zobacz go na żywo!

BILETY

W przedsprzedaży bilety do nabycia wyłącznie w Internecie KUP BILET TUTAJ w cenie 30 zł (tylko do 17 września) oraz 40 zł.

W dniu występu bilety będzie można kupić w cenie 50 zł.