Turnus w Polanicy-Zdroju

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

W dniach 3-8 października 2021 r. Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza na TURNUS REHABILITACYJNY W POLANICY-ZDROJU

Zakwaterowanie w Hotelu Bukowy Park**** Medical SPA. Hotel to klasyczny i stylowy obiekt, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych oraz Teatru Zdrojowego. Elementy XIX-wiecznych zabudowań hotelu szczegółowo odrestaurowano, tworząc specyficzny klimat, w którym historia architektury przenika w luksus i komfort.

Koszt wyjazdu: 1600 zł

Cena obejmuje: 5 noclegów w komfortowych, klimatyzowanych pokojach 2-osobowych, wyżywienie (5 śniadań w formie bufetu, 5 obiadokolacji w formie bufetu), konsultację medyczną z fizjoterapeutą, 2 zabiegi dziennie dla każdej osoby dorosłej, wycieczkę z przewodnikiem, przejazd i ubezpieczenie.

Podczas pobytu możliwość korzystania ze strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, wypoczywalnia z tężnią i elementami groty solnej) oraz sali fitness.

Uwaga! Wszystkie zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze oferowane w pakiecie poprzedzone są konsultacją. Prosimy o zabranie ze sobą aktualnych wyników badań lekarskich.

Wyjazd z Łazisk Górnych w dniu 3 października o godz. 9.00.
Wyjazd w drogę powrotną do Łazisk Górnych 8 października 2021 r. ok. godz. 12.00.

Zapisy i wpłaty przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33.
Ilość miejsc ograniczona!