Warsztaty naukowe dla dzieci! Nowość!

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza dzieci w wieku 5–13 lat na warsztaty z cyklu „NAUKOWE EKSPERYMENTY” prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z Uniwersytetu Rozwoju w Chorzowie.

Jeżeli interesuje Cię otaczający nas świat i prawa nim rządzące…
Jeśli uwielbiasz eksperymentować i samodzielnie wykonywać naukowe doświadczenia…
A może myślisz, że przyroda, fizyka i chemia są nudne?
Przyjdź do nas koniecznie!

Na zajęciach z Eksperymentów sprawisz, by woda płynęła do góry, wyhodujesz prawdziwe kryształy, zbudujesz mini samolot odrzutowy oraz silnik wodny. Dowiesz się, jak schłodzić napój, nie używając lodówki i sprawić, by pierścionek unosił się w powietrzu! W praktyce i z łatwością nauczysz się fizyki i chemii. Warsztaty z Eksperymentów to niezwykle ekscytująca podróż, na której nie może Cię zabraknąć!

Lodowe eksperymenty, 17 marca, godz. 16:30–17:30 Brak wolnych miejsc!

Kuchnia molekularna, 24 marca, godz. 16:30–17:30. Brak wolnych miejsc!

Odpłatność za jedne warsztaty 15 zł.

Zapisy w MDK, nr tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!

Świetna zabawa to podstawa naszych warsztatów. Przy okazji dzieci nabywają nowych umiejętności związanych z motoryką małą i dużą, a także nabywają wiedzy w zakresie eksperymentów. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze. Warsztaty dla dzieci przygotowane są przez kompetentną kadrę, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim małym uczestnikom.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla chłopców i dziewczynek. Najważniejsze podczas wyboru warsztatów dla dzieci są ich indywidualne zainteresowania. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie wtedy warsztaty sprawiają dzieciom najwięcej radości. Wtedy też najwięcej się uczą!