16 411,35 zł DZIĘKUJEMY!

w dniu

🔥Witamy dzisiejszy dzień niesamowitą kwotą 1️⃣6️⃣. 4️⃣1️⃣1️⃣.3️⃣5️⃣ PLN, którą zebraliśmy dla Wiktorka dzięki Waszym wielkim sercom 💕💕

🌟 Dziękujemy Wam! 🌟

🔥Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu, kto przyczynił się do naszej inicjatywy charytatywnej, mającej na celu wsparcie Wiktorka Soli.

🎭 Podczas kabaretu, 📚 kiermaszu charytatywnego oraz 🎶 koncertu musicalowo-operetkowego, mogliśmy razem stworzyć coś wyjątkowego – atmosferę pełną ciepła, empatii i współczucia 💕

🙏 Szczególne podziękowania kierujemy również do naszych partnerów i sponsorów, którzy przekazali ponad 300 prezentów na aukcję. Wasza hojność przekroczyła wszelkie oczekiwania! Serdeczne dzięki także dla Radnych Rady Miejskiej, którzy zorganizowali dodatkową zbiórkę dla Wiktorka.

🙏 Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie – nie tylko w aspekcie finansowym, ale także emocjonalnym. To dzięki Wam, Wiktorek może teraz cieszyć się każdym dniem z większym uśmiechem i otwartością na dalsze wyzwania zdrowotne.

🫶 Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałą społeczność, która w trudnych chwilach potrafi się zjednoczyć i wspierać najbardziej potrzebujących. Dziękujemy Wam za każde dobro, które przekazujecie!

🤩 Uśmiech Wiktorka – bezcenny 🤩

Z pozdrowieniami, Zespół Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych