Ferie z MDK 2023

Z przykrością informujemy, że z powodu niskiego zainteresowania wyjazdami wycieczki podczas ferii nie odbędą się.

Poniedziałek, 16 stycznia – wyjazd do Funzeum w Gliwicach.

Wyjazd dla dzieci od 6 roku życia.
Funzeum to prawie 4000 metrów kwadratowych rozrywki i edukacji. To największe tego typu miejsce w Polsce. Niezliczone interaktywne i niepowtarzalne eksponaty czekają na Twoją kreatywność. Funzeum to muzeum światła i koloru, gdzie sztuka i nauka spotykają się z dobrą zabawą. Biegaj, śmiej się, doświadczaj – baw się funtastycznie! Części zwiedzania będzie nam towarzyszył przewodnik.

Wyjazd o godz. 10:00. Powrót ok. godz. 16:00.
Odpłatność – 95 zł. Cena obejmuje: wstęp, obiad, transport, ubezpieczenie oraz opiekę instruktorów.

Piątek, 20 stycznia – wyjazd do Cinema City w Katowicach na seans filmowy oraz do Planetarium Śląskiego na zajęcia edukacyjne „Cztery pory roku”.

Wyjazd dla dzieci od 10 roku życia.
Tytuł filmu podamy na tydzień przed wyjazdem (będzie to jedna z nowości). Po seansie nie lada gratka dla każdego młodego odkrywcy – wizyta w planetarium. Dlaczego gwiazdy spacerują po niebie? Kiedy Słońce wschodzi dokładnie w miejscu geograficznego wschodu? Jak wraz ze zmianą pór roku zmienia się wygląd nocnego nieba? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas zajęć pod sferycznym niebem planetarium. To będzie niezapomniana podróż w czasie i przestrzeni oraz niezwykła okazja zobaczenia zjawisk, na obserwację których trzeba by poświęcić wiele dni i nocy.

Wyjazd o godz. 8:45. Powrót ok. godziny 16:00.
Odpłatność – 80 zł. Cena obejmuje: bilet do kina, wstęp do planetarium, obiad, transport, ubezpieczenie oraz opiekę instruktorów.

Wtorek, 24 stycznia – wyjazd do GOjump w Krakowie.

Wyjazd dla dzieci od 6 roku życia.
W parku trampolin GOjump oraz strefie GOair każdy, niezależnie od wieku, może poczuć dziecięcą radochę! Zabawa i sportowa aktywność pod okiem trenerów: GOjump to ponad 20 atrakcji, które zapewnią niebanalnie spędzony czas: eliminator, wieża do skoków, ogromne zjeżdżalnie, przeszkody rodem z programu Wipe Out.

Wyjazd o godz. 8:45. Powrót ok. godz. 16:00.
Odpłatność – 95 zł. Cena obejmuje: wstęp do parku GOjump, dwie pary skarpetek, transport, ubezpieczenie, posiłek (pizzę) oraz opiekę instruktorów.

Zapisy oraz wpłaty są przyjmowane w księgowości Miejskiego Domu Kultury (pokój nr 16, I piętro), tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! Jeśli dziecko uczestniczące w wyjazdach podczas ferii będzie odbierane przez osobę nie będącą jego rodzicem, prosimy, żeby osoba ta miała przy sobie upoważnienie podpisane przez rodzica.

Dokumenty do pobrania

Należy wypełnić „Kartę informacyjną dziecka”, „Zgodę na przetwarzanie danych osobowych o zdrowiu dziecka”, „Zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wizerunkiem oraz zgodę na umieszczenie danych osobowych w informatycznej bazie danych klientów korzystających z usług MDK” oraz ostatnią, szóstą stronę „Regulaminu wycieczek” potwierdzającą zapoznanie się z powyższym regulaminem. Rodzice dzieci, które pojadą na wycieczkę do parku trampolin GOjump zobowiązani są do wypełnienia „Zgody rodzica Mega Park”.

Uwaga! Powyższe zgody są dobrowolne, ale niezbędne do wykonania czynności związanych z wyjazdami. Mają Państwo prawo do ich wycofania w każdym momencie a wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wszystkie dokumenty są dostępne w formie papierowej w naszym domu kultury.