Turnus w Niechorzu

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

UWAGA!!! Zmiana terminu wyjazdu. Nowy termin: 01 do 08 lipiec 2021r.

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza w dniach od 27.04. do 4.05.2021 r. na turnus rehabilitacyjny w Niechorzu.

Zakwaterowanie w Ośrodku New Corner wyróżniającym się wysokim standardem zakwaterowania, znakomitym wyżywieniem, atrakcyjnym programem pobytu oraz gwarantującym najwyższy poziom opieki i usług z najnowocześniejszym zapleczem rehabilitacyjnym.
Obiekt New Corner usytuowany jest 100 metrów od morza, gdzie znajduje się szeroka, czysta plaża oraz 150 metrów od jeziora.

Koszt wyjazdu: 1500 zł ( I rata – 400 zł płatna przy zapisie, II rata – 500 zł płatna do 31 marca, III rata – 600 zł płatna do 15 kwietnia 2020 r.)

Cena obejmuje :

– 7 noclegów w pokojach 2-osobowych typu Superior z łazienką, TV, czajnikiem bezprzewodowym i lodówką;

– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja), istnieje możliwość uwzględnienia indywidualnej diety, spośród wątrobowej, cukrzycowej, lekkostrawnej i wegetariańskiej;

– 3 zabiegi dziennie (5 dni zabiegowych);

– wieczorek taneczny z muzyką na żywo*;

– wspólne biesiadowanie z grillowaniem mięs i ryb;

– karaoke ze wspólnym śpiewaniem*;

– wieczór z pizzą – „Uczta pizzowa – jesz, ile chcesz”;

– 2 wycieczki z przewodnikiem (Jezioro Turkusowe, Promenada Gwiazd Międzyzdroje, przeprawa promowa do Świnoujścia oraz zwiedzanie miasta);

– suchy prowiant na drogę powrotną;

– transport i ubezpieczenie.

* o ile będzie to możliwe w związku z sytuacją epidemiologiczną i związanymi z tego tytułu obostrzeniami

Dodatkowo płatne: obowiązkowa opłata klimatyczna (2 zł/doba/osoba)

Zapisy przyjmuje księgowość MDK, tel. 32 224 10 33. Ilość miejsc ograniczona!

Baza rehabilitacyjna ośrodka specjalizuje się w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa, chorobach układu mięśniowego, chorobach kości, nerwobólach, chorobach zwyrodnieniowych stawów, chorobach układu krążenia, stanach pourazowych, chorobach układu pulmonologicznego, stanach po mastektomii.